• Prevádzka materskej školy od 7. do 9. apríla 2021

• Výchova a vzdelávanie detí v MŠ Stráňavy bude od 7. do 9. apríla 2021 prebiehať prezenčnou formou pre všetky deti.

Pri nástupe dieťaťa do materskej školy sa rodičia ráno preukážu čestným vyhlásením o bezinfekčnosti a potvrdením o negatívnom výsledku testu na ochorenie.

V prípade, že rodič prekonal ochorenie COVID-19 a má o jeho prekonaní doklad nie starší ako 3 mesiace, preukáže sa týmto dokladom a túto skutočnosť uvedie v čestnom vyhlásení.

• OZNAM

• Podľa uznesenia vlády č. 160/2021 zo 17. marca 2021 a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva č. 47/2021 podmienkou pre vstup dieťaťa do školského zariadenia je testovanie jedného zákonného zástupcu (rodiča) žijúceho v spoločnej domácnosti s negatívnym výsledkom, čo je uvedené aj v COVID AUTOMATE.

Do školského zariadenia teda môžu vstúpiť len osoby, ktoré sa preukážu potvrdením o negatívnom výsledku PCR alebo antigénového testu na ochorenie COVID – 19, nie starším ako 7 dní.

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie odporúčaní, ktoré chránia zdravie nás všetkých a hlavne zdravie Vašich detí.

• MŠ od 22. 03. 2021

• Materská škola bude od 22. 03. 2021 otvorená len pre deti rodičov, ktorí musia pracovať na pracovisku. Preto pred nástupom je potrebné, aby sa obidvaja rodičia preukázali potvrdením, že pracujú na pracovisku, nie z domu (obidve potvrdenia môže priniesť jeden zákonný zástupca).

V platnosti naďalej ostáva, že jeden zákonný zástupca žijúci s dieťaťom v spoločnej domácnosti musí mať negatívny test nie starší ako 7 dní.

• Oznam pre rodičov

• Riaditeľstvo ZŠ a MŠ Stráňavy oznamuje, že z dôvodu vysokého, až 30 %-ného nárastu chorobnosti v 3. triede MŠ (Včielky), bude táto trieda zatvorená od 10.3. do konca týždňa (14.3.2021).

Oznam budeme podľa situácie aktualizovať.